رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON
91 / 100

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

ساعت مچی رولکس 0341 ساعت مچی مردانه رولکس مدل دیت جاست ویمبلدون اتوماتیک 5787 ROLEX DATE JUST WIMBELDON

ساعت مچی مردانه رولکس مدل دیت جاست ویمبلدون اتوماتیک 01582 ROLEX DATE JUST WIMBELDON

ساعت مچی مردانه رولکس مدل دیت جاست ویمبلدون اتوماتیک 01580 ROLEX DATE JUST WIMBELDON ساعت مچی مردانه رولکس مدل دیت جاست ویمبلدون اتوماتیک 01581 ROLEX DATE JUST WIMBELDON

رولکس و تنیس مسابقات قهرمانی، ویمبلدون :

مسابقات قهرمانی، ویمبلدون، هنوز در زمین های چمن برگزار می شود – دقیقاً به اندازه 8 میلی متر – درست مانند سال 1877 برای اولین دوره مسابقات. در سال 2022، ویمبلدون صدمین سالگرد مرکز کورت را در خانه فعلی خود در چرچ رود جشن گرفت، جایی که ظرفیت 15000 صندلی دارد .

دوئل حماسی در باغ انگلیسی

فینال ویمبلدون جایگاه قابل احترامی در تاریخ تنیس به خود اختصاص داده است. به اندازه برندگان، لحظات هیجان انگیزی را به یاد می آوریم که ارزش های این ورزش را در مرکز کورت به بالاترین سطح رساند. ما به برخوردهای حماسی راد لیور و جان نیوکمب، بیورن بورگ و جان مک انرو، کریس اورت و مارتینا ناوراتیلووا، راجر فدرر و رافائل نادال و بسیاری دیگر فکر می کنیم. در طول دهه‌ها، این درگیری‌ها افسانه ویمبلدون را نوشته است و رولکس همه آن را از روی صندلی‌های ردیف جلو شاهد بوده است.

ویمبلدون را فتح کردند

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

رولکس و تنیس در کنار هم قرار می گیرند زیرا این ورزش از محبوبیت جهانی برخوردار است .

ویمبلدون 1978 نقطه عطفی که از آینده خبر می دهد

رولکس در سال 1978 که تنیس به اوج جدیدی در عملکرد ورزشی دست یافت، در پی تلاش برای تعالی، به مسابقات قهرمانی پیوست .

اواخر دهه 1970 آغاز دوران طلایی ورزش از دیدگاه حرفه ای بود. جذابیت رقابت‌های بزرگ افزایش یافت، بازی به جهانی رسید و چراغ‌های اصلی آن شروع به جذب مخاطبان در سراسر جهان کرد. در سال 1978، ویمبلدون لحن دهه های آینده را تعیین کرد .

خانه تنیس، جایی که افسانه ها نوشته می شود

این برند در نمادین ترین رویداد خود با این ورزش متحد شد، رویدادی که بزرگترین طرفداران جهانی را به خود جذب کرد – اقدامی مهم که قدرت تعهد رولکس را منعکس می کرد .

در جنوب غربی لندن، کلوپ تنیس و کروکت روی چمن آل انگلستان میزبان ویمبلدون است .

قدیمی ترین تورنمنت تنیس جهان از زمان افتتاحیه این مسابقات در سال 1877 خانه ورزش و معبد بازی روی چمن بوده است .

ویمبلدون نه تنها خانه تنیس است، بلکه مکانی است که در آن تاریخ سال به سال برای تقریباً یک قرن و نیم نوشته شده است .

رولکس بیش از 40 سال است که با افتخار از این مرکز برتری ورزشی حمایت کرده است. 

ساخت رولکس ویمبلدون :

The Datejust ref 126331 که از Oyster Steel و Everose Gold برای قاب خود ساخته شده است، یک ساعت دو رنگ بسیار قابل اعتماد ایجاد می کند. این مدل با بهره گیری از یک دستبند فولادی Oyster، خشن و آماده برای پیروزی های زندگی است.

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

همانطور که می دانیم، برند سوئیسی از ریخته گری های خود برای ساخت مواد خود برای قاب و دستبند استفاده می کند .

به این ترتیب، طلای Everose با کیفیت بالا، بدون ذکر قاب و دستبند از جنس استیل Oyster، بسیار بادوام است و هنگامی که به سرعت صاف می شود،

درخشندگی زیبایی دارد. اطمینان حاصل کنید که کیف و دستبند با یک کت و شلوار سرمه ای برای یک جلسه کاری مهم یا یک جامپر ترمه مشکی با پشت صاف به نظر می رسد که راحت و در عین حال ظریف به نظر برسد .

از آنجایی که رنگ هر دوی آنها نسبتاً استیل هستند، Datejust 126331 را می توان با لباس های مختلف به دلیل بیرونی و دستبند خاکستری آن پوشید .

این بدان معنا نیست که ساعت و قاب فلزی و دستبند آن نیز بدبختی است، Timelords! دور از آن .

واقعاً نیازی به خاکستری بودن نیست. چرا؟ زیرا Chrono Hunter بهترین پرتوهای نور ساعت‌شناسی را از دنیای ساعت‌شناسی با جدیدترین صداها و صداهای لحظه‌ای ارائه می‌کند. بنابراین، در ابتدا، قاب در Datejust به‌جای سبک قاب فلوت دار بسیار مجلل که امروزه روی ساعت می‌بینیم، به شکل سکه بود. معمولاً با تاریخ روز مرتبط است،

فقط ظریف‌ترین ساعت‌ها می‌توانند ادعای استفاده از چنین قاب نمادینی مانند Jay Z و دونالد ترامپ جنجالی را داشته باشند .

علاوه بر اینکه از ضد آب بودن ساعت‌ها به‌عنوان پیچ‌خوردگی قاب بالای قاب، اطمینان می‌دهد که با قاب پشتی مدل نیز مطابقت دارد .

قاب از Everose Gold ساخته شده است، بنابراین لوکس فراوان است! در حالی که این دستبند از فولاد Oyster ساخته شده است،

به دلیل زیبایی و استحکام آن همچنان بسیار مطلوب و کلکسیونی است .

احتمالاً تا به حال از خود می‌پرسید: «الهام‌بخش ویمبلدون در ساعت‌ها کجاست؟» به موقع، دوستان بسیار وفادار من!

ویژگی های فنی رولکس ویمبلدون :

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

جنبش 3235 که توسط این برند ساخته شده است، به سطح فوق العاده بالای دقت خود می بالد. به عنوان یک کرونومتر فوق‌العاده، این ساعت هم گواهی COSC را ارائه می‌کند و هم مهر تایید خود برندها را بر حرکت ارائه می‌کند .

جای تعجب نیست که چرا مدل ویمبلدون مانند ساعت کار می کند. حرکت 3235 با رعایت دقت و توجه دقیق برند سوئیسی به جزئیات و دقت،

قادر است بین -2/2 ثانیه هر روز کار کند. داور ویمبلدون 126331 ممکن است عملکرد GMT نداشته باشد یا با الماس های آزمایشگاهی مزین شده باشد،

اما به لطف حرکت فوق العاده دقیق خود، اوج مینیمالیسم کلاسیک و قدرت فوق العاده را نشان می دهد .

با اجرای عملکردهای استاندارد زمان سنجی، حرکت ساعت به خوبی امکان تغییر لحظه ای تاریخ را با عملکرد تنظیم سریع فراهم می کند .

حرکت 3235 قادر به توقف ثانیه است که اجازه می دهد تا زمان را به طور دقیق و بدون صرفه جویی در جزئیات اندازه گیری کنید .

زمانی که به دنبال خرید ساعت یا فروش ساعت از طریق ما هستید، به نظر می رسد همان سطح کیفیتی که Chrono Hunter تولید می کند .

بیایید با آن روبرو شویم… در کجای دیگر می توانید چندین پیشنهاد را در داوری رولکس ویمبلدون دریافت کنید. 126331؟

این ساعت‌ها که توسط یک فنر موی Parachrom آبی پارامغناطیس محافظت می‌شوند و این برندها دارای کمک فنر Paraflex هستند،

نه تنها قادر به مقاومت در برابر مغناطیس هستند، بلکه توانایی مقاومت در برابر بیشتر ضربه‌های وارده به سیستم را دارند .

دارای ذخیره انرژی بسیار زیاد 70 ساعت و سرعت کار بسیار مطمئن 28800 VpH است. زمان کافی برای رفتن به ساحل کوت دازور برای خوردن کروسانت و یک کافه کافه کافی است!

دیدگاه ما در مورد رولکس ویمبلدون ؟

ما فکر می کنیم داور ویمبلدون. 126331 یک ساعت واقعا شگفت انگیز است و در بین علاقه مندان و مجموعه داران بسیار مطلوب است .

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

اگر به مقالات دیگر ما دقت کرده باشید، متوجه خواهید شد که این برند هرگز به صراحت از هیچ نام تجاری یا همکاری بازاریابی در ساعت های خود نام نمی برد .

احتمالاً به همین دلیل است که بسیاری از علاقه مندان در حال حاضر فوراً برخی از محبوب ترین نام های مستعار این برند مانند “Hulk” و The Submariner “Bluesy” را می شناسند . به عنوان مثال جیمز کامرون ساکن دریای اعماق دریا را در نظر بگیرید. باید اذعان کرد که صفحه‌بندی سبک دریای تیره یک هدیه قوی است،

اما هیچ کلمه‌ای به نام «جیمز کامرون» که مستقیماً به همکاری واقعی مرتبط باشد استفاده نشده است. از این نظر، برندها به این ساعت‌ها اجازه می‌دهند

که به ساعت‌های جامد یا ساعت‌های کالت تبدیل شوند، زیرا جامعه در نام‌گذاری آن‌ها پیشتاز است .

از این گذشته، آیا همه عاشق یک جوک درونی نیستند؟

ساختار طلایی و فولادی Everose باعث می شود که این ساعت ها به عنوان ساعت های لباس یا یک ساعت معمولی تر در نظر گرفته شوند .

همه کاره و پرطرفدار است، این نوآوری در دنیایی که مردم به دنبال خرید ساعتی با یک سایز چند منظوره و متناسب با همه سیاست ها هستند، بسیار مورد نیاز است .

تنها ساعت‌های چندمنظوره مانند Audemars Piguet Royal Oak یا تنیس‌بازانی مانند Stefanos Tsitsipas، Coco Gauff و رتبه اول لهستانی Iga Swiatek می‌توانند با این استانداردهای بالا عمل کنند . حکاکی‌های سبز رنگ اطراف اعداد رومی پویایی غیرعادی برای ساعت‌ها ایجاد می‌کنند. این اجازه می‌دهد ساعت‌ها شخصی‌سازی شوند

که یک امتیاز بزرگ برای کسانی است که به دنبال سرمایه‌گذاری در مدل رولکس ویمبلدون هستند .

ما معتقدیم که ساعت ها پتانسیل بالایی به عنوان یک قطعه سرمایه گذاری دارند. با ترکیب اعداد،

میراث غنی و بزرگی نقطه‌ای، مدل رولکس ویمبلدون را به یک گزینه سرمایه‌گذاری بسیار محبوب تبدیل می‌کند. قاب فلوت دار و تاریخ سیکلوپ واقع در ساعت 3 بی زمان است

و باید به عنوان یک سرمایه گذاری بالقوه در نظر گرفته شود .

اگر با این مدل خود را در دادگاه مرکزی پیدا کردید، می توانید با یک پیراهن سفید کرم که با توت فرنگی ها و بازیکنان مطابقت دارد، به روح همه چیز بپردازید .

حتی باهوش تر هستید؟ رویکرد دیوید بکهام را در نظر بگیرید و کت و شلوار بژ و کراوات قهوه ای بپوشید .

ما جرات نمی کنیم از سفیر تودور نظرش را در مورد ساعت ویمبلدون بپرسیم! آیا ما؟

از جولای 2023، می‌توانید یک Rolex Datejust 41mm Wimbledon 126331 را با قیمت 12450 پوند به صورت خرده‌فروشی خریداری کنید .

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

ورزش و تجمل اغلب در هم ادغام شده اند، اما تعداد زیادی از شراکت ها به خوبی رولکس و ویمبلدون آزمون زمان را سپری نمی کنند .

این بیش از یک حمایت مالی صرف است زیرا این کمپانی و مسابقات معتبر تنیس در طول دهه ها ارتباط پایداری را ایجاد کرده اند.

اگر از طرفداران تنیس هستید، بویژه در مسابقات قهرمانی ویمبلدون، حتماً متوجه شده اید که ساعت هایی که روی زمین و خارج از زمین استفاده می شود، همه رولکس هستند. همه ی ساعت‌های درجه یک که در مسابقات قهرمانی ویمبلدون 2023 دیده شده‌اند را بیابید. این فقط یک تبلیغ نیست، بلکه یک شادمانی از تاریخ داستانی است.

امروز، ما به همکاری بی‌انتها بین دو نام پیشرو در حوزه ورزش و ساعت می‌پردازیم و اهمیت این همکاری خارق‌العاده را آشکار می‌کنیم .

رولکس: شناخته شده ترین برند ساعت در جهان

رولکس، از زمان شروع به کار خود در سال 1905، با ساخت ساعت هایی که مترادف با لوکس، موقعیت و پیچیدگی هستند، خود را به عنوان یک رهبر جهانی در ساعت سازی اثبات کرده است. در قلب میراث رولکس، تلاشی تزلزل ناپذیر برای کمال وجود دارد، چیزی که منجر به پیشرفت‌های متعددی در جامعه جهانی شده است.

رولکس با موفقیت‌های جشن‌های بسیاری در زیر سر خود، به درستی اعتماد انسان های باهوش در سراسر جهان، از جمله قهرمانان ورزشی، کاشفان حرفه‌ای و دیگران را به خود جلب کرده است.

ویمبلدون: مسابقاتی که تنیس، سنت و تعالی زمان‌سنجی را جشن می‌گیرد

ویمبلدون تورنمنتی است که در آن شرکت کنندگان اسطوره می شوند! جدا از اینکه قدیمی ترین مسابقات قهرمانی تنیس جهان است، یک رویداد ورزشی نمادین است که جایگاه ویژه ای در قلب ورزشکاران متعصب دارد. این تورنمنت که به دلیل زمین های چمن سبز بینظیر، بازیکنانی که با لباس های سفید آراسته شده اند و میراثی از آداب و رسوم بی انتها شهرت دارد، هاله ای از جذابیت و پرستیژ را به نمایش می گذارد.

برای دو هفته باشکوه تابستانی، این مسابقه بهترین تنیسورهای جهان را دور هم می‌آورد تا برای عناوین برنده معتبر رقابت کنند. از سال 1877، دادگاه نمادین مرکز در لندن شاهد رقابتهای افسانه ای متعددی بوده است، قهرمانانی که نامشان در تاریخ ثبت شده است.

داستان “مشارکت کامل”

داستان رولکس و ویمبلدون به سال 1978 برمی گردد، سالی که مسابقات معتبر میزون را به عنوان ساعت ساز رسمی انتخاب کرد. از آن زمان، رولکس زمان نگهدار رسمی و همچنین حامی رسمی مسابقات این تنیس معروف بوده است و لایه ای از اعتبار را به تجربه ویمبلدون اضافه کرده است.

مسابقات ویمبلدون به آداب و رسوم قدیمی تنیس احترام می گذارد و از آن استقبال می کند و این باعث می شود رولکس شریک کامل آن باشد. این برند ساعت متکی بر طرح‌های ساعت‌سازی سنتی است که مجهز به فناوری پیشرفته‌ای است که تا حد زیادی با ارزش‌های ویمبلدون مطابقت دارد. جدای از این، رنگ سبز ویمبلدون و رنگ سبز نشان دهنده رولکس نیز گواه این مسابقه بینظیر است.

ساعت مچی مردانه رولکس مدل دیت جاست اتوماتیک 5782 ROLEX DATEJUST WIMBELDON

اهمیت همبستگی تاریخی رولکس و ویمبلدون

همبستگی مشهور بین رولکس و ویمبلدون مبتنی بر ارزش‌های مشترک برتری، سنت و اعتبار است که در تمام سال‌ها به بخشی جدایی ناپذیر از میراث هر دو برند تبدیل شد.

مسابقاتی که هر سال برگزار می‌شوند، چشم‌اندازی مشترک برای تجلیل از اخلاق ورزشی و سنت‌های جاودانه را گواه می‌دهند، که رولکس را به‌ عنوان برندی که میراث را گرامی می‌دارد، دقت را در بر می‌گیرد و بی‌وقفه به دنبال عظمت است، تقویت می‌کند.

اعتبار این انجمن

تراز هماهنگ به نفع هر دو نهاد است. همانطور که رولکس بر ارزش‌های برند خود پایداری می‌کند و با جامعه جهانی طرفداران تنیس در ارتباط است و در نهایت دامنه و نفوذ جهانی خود را گسترش می‌دهد، ویمبلدون از حمایت مداوم برند ساعت‌های لوکس بهره می‌برد.

این رابطه پایدار، مسابقات گرند اسلیم را قادر می‌سازد تا تجربه‌ای در سطح جهانی ارائه دهد و میراث رویداد را غنی‌تر کند.

چنین همکاری های بلند مدت، پایه ای مستحکم برای برندها ایجاد می کند تا با مشتاقان هدف خود ارتباط برقرار کنند، از علاقه طرفداران خود بهره ببرند، اعتماد آنها را به دست آورند و ارتباطات عمیقی را ایجاد کنند.

ادغام رولکس در تجربیات ویمبلدون

رولکس به عنوان زمان‌دار اصلی ویمبلدون، به تبلیغ خود در فضای تنیس به بیش از یک روش ادامه داده است و برتری زمان‌سنجی خود را در سطح جهانی بیشتر نشان می‌دهد.

رولکس بسیاری از تنیسورهای معروف را سفیران خود کرده است.

ساعت‌ها مچ داوران صندلی، بازیکنان روی زمین و بعضی افراد مشهور را زینت می‌دهند.

لوگوی نمادین رولکس به طور برجسته در تمامیه مسابقات تنیس نمایش داده می شود. برای مثال، از نمایشگرهای روی تابلوهای امتیاز گرفته تا تابلوهای داخل دادگاه، این برند در همه جا حضور خود را نمایش می‌دهد.

لوگوی رولکس بر روی جام های معتبر ویمبلدون حک شده است که نشان دهنده اوج موفقیت است.

بازیگران تنیس با حمایت رولکس

رولکس با بسیاری از مشهورترین تنیس بازان جهان همکاری می کند که با خوشحالی برند را در موارد متعدد تبلیغ می کنند. در اینجا سه ​​تا از معروف ترین نام‌هایی که در این فهرست قرار دارند آورده شده است:

1) راجر فدرر

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

فدرر، برنده 8 جام قهرمانی ویمبلدون، یک تنیسور برتر سوئیسی الاصل است که از سال 2006 زمانی که اولین قرارداد خود را با رولکس امضا کرد. راجر فدرر در تمام دوران حرفه ای خود چندین ساعت رولکس از جمله اسکای دیولر، دیتونا، دیت جاست II، جی ام تی مستر II ، دی دیت II و بسیاری دیگر را استفاده کرده است.

در سال 2009، برای بزرگداشت پانزدهمین قهرمانی گرند اسلیم، این بازیکن افسانه ای مدل دیت جاست II را پوشید.

2) بلیندا بنچیچ

جدا از عشق او به زمین چمن که سال به سال بیشتر شده است، رابطه این بازیکن جوان با رولکس همواره هر سال که می گذرد تقویت می شود. علاقه ی بلیندا به رولکس اولین بار موقعی مشخص شد که او رولکس دیتونا را با صفحه مشکی در زمان برنده شدن مدال نقرۀ المپیک 2020 توکیو پوشید.

بعداً در آگوست 2021، رولکس از او در خانواده استقبال کرد. از زمان این همکاری، بلیندا در موارد زیاد، به ویژه هنگام رقابت، با انواع ساعت های رولکس دیده شده است.

3) کارلوس آلکاراز

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

کارلوس آلکاراز که در دوران نوجوانی قهرمان سال 2023 ویمبلدون شده است، ستاره ای که از سال 2022 و زمانی که فقط 18 سال داشت با رولکس ارتباط داشت این سفیر جوان کاسموگراف دیتونا را بدست کرد تا اولین جایزه گرند اسلیم خود را در مسابقات آزاد ایالات متحده در سال 2022 بپذیرد.

و در 16 ژوئیه 2023 در فینال قهرمانی ویمبلدون، پدیدۀ 19 ساله تنیس اسپانیایی جوکوویچ را شکست داد. جایزه او را با پوشیدن نماد رولکس کاسموگراف دیتونا با طلای زرد 18 عیار با صفحه شهاب سنگ مشهور مشاهده کنید. آیا فکر می کنید رولکس طلسم شانس اوست؟

کدام مدل رولکس  بین رولکس و ویمبلدون را جشن می گیرد؟

حدس بزنید که پاسخ این را قبلا می دانستید! رولکس دیت جاست 41 که صفحه مشهور «ویمبلدون» را به نمایش می گذارد، ساعت غیر رسمی این رویداد است. در حالی که رولکس به هیچ عنوان به طور رسمی از نام “ویمبلدون” برای تبلیغ ساعت استفاده نکرد، ارتباط آن با تورنمنت مشهور تنیس کافی است تا آن را به یک تشویق کنندۀ غیررسمی تبدیل کند.

ساعت دارای یک صفحه خاکستری خاص با نشانگرهای ساعت رومی رنگ آمیزی شده است که با رنگ سبز روشن نمایان شده است که به زمین های سبز ویمبلدون اشاره می کند. دارای یک نشانگر ساعت باتوم در ساعت 9 و عملکرد تاریخ هوشمند در موقعیت ساعت 3 است.

اولین ساعت رولکس “ویمبلدون” با رفرانس 116333 در سال 2019 منتشر شد.

این ساعت‌ها در رنگ‌های استیل، دو فلزی طلایی و دو رنگ رزگلد موجود هستند. با این وجود، ترکیبی که بیشتر برای تبلیغ گرند اسلم استفاده شده است، رولکس دیت جاست 41 دو رنگ طلایی است.

حتی رولکس فدرر چندین بار رولکس دیت جاست “ویمبلدون” خود را به دست کرد و مخصوصاً نسخه طلای زرد و فولادی.

نتیجه

همانطور که هر سال شاهد حضور نمادین رولکس در ویمبلدون در داخل و خارج از زمین هستیم، ماهیت جاودانۀ رابطۀ آنها به ما یادآوری می شود. همچنین، در سال 2018،

رولکس چهلمین سالگرد خود را با ویمبلدون جشن گرفت، که بیشتر نشان می‌دهد که این همکاری قطعاً پایدار خواهد ماند.

تلفیقی از صنایع دستی عالی و مهارت های ورزشی، چراغی از درخشش پایدار بوجود می اورد که همچنان الهام بخش نسل های طرفدار به ساعت و ورزشکاران خواهد بود.

اگر به ساعت های این برند علاقه دارید یا قصد خرید ساعت رولکس ویمبلدون را دارید میتوانید مدل های آن را در وبسایت اقای خاص جست و جو و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فروشگاه آقای خاص می باشد.