رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

ورزش و تجمل اغلب در هم ادغام شده اند، اما تعداد زیادی از شراکت ها به خوبی رولکس و ویمبلدون آزمون زمان را سپری نمی کنند. این بیش از یک حمایت مالی صرف است زیرا این کمپانی و مسابقات معتبر تنیس در طول دهه ها ارتباط پایداری را ایجاد کرده اند.

اگر از طرفداران تنیس هستید، بویژه در مسابقات قهرمانی ویمبلدون، حتماً متوجه شده اید که ساعت هایی که روی زمین و خارج از زمین استفاده می شود، همه رولکس هستند. همه ی ساعت‌های درجه یک که در مسابقات قهرمانی ویمبلدون 2023 دیده شده‌اند را بیابید. این فقط یک تبلیغ نیست، بلکه یک شادمانی از تاریخ داستانی است.

امروز، ما به همکاری بی‌انتها بین دو نام پیشرو در حوزه ورزش و ساعت می‌پردازیم و اهمیت این همکاری خارق‌العاده را آشکار می‌کنیم.

رولکس: شناخته شده ترین برند ساعت در جهان

رولکس، از زمان شروع به کار خود در سال 1905، با ساخت ساعت هایی که مترادف با لوکس، موقعیت و پیچیدگی هستند، خود را به عنوان یک رهبر جهانی در ساعت سازی اثبات کرده است. در قلب میراث رولکس، تلاشی تزلزل ناپذیر برای کمال وجود دارد، چیزی که منجر به پیشرفت‌های متعددی در جامعه جهانی شده است.

رولکس با موفقیت‌های جشن‌های بسیاری در زیر سر خود، به درستی اعتماد انسان های باهوش در سراسر جهان، از جمله قهرمانان ورزشی، کاشفان حرفه‌ای و دیگران را به خود جلب کرده است.

ویمبلدون: مسابقاتی که تنیس، سنت و تعالی زمان‌سنجی را جشن می‌گیرد

ویمبلدون تورنمنتی است که در آن شرکت کنندگان اسطوره می شوند! جدا از اینکه قدیمی ترین مسابقات قهرمانی تنیس جهان است، یک رویداد ورزشی نمادین است که جایگاه ویژه ای در قلب ورزشکاران متعصب دارد. این تورنمنت که به دلیل زمین های چمن سبز بینظیر، بازیکنانی که با لباس های سفید آراسته شده اند و میراثی از آداب و رسوم بی انتها شهرت دارد، هاله ای از جذابیت و پرستیژ را به نمایش می گذارد.

برای دو هفته باشکوه تابستانی، این مسابقه بهترین تنیسورهای جهان را دور هم می‌آورد تا برای عناوین برنده معتبر رقابت کنند. از سال 1877، دادگاه نمادین مرکز در لندن شاهد رقابتهای افسانه ای متعددی بوده است، قهرمانانی که نامشان در تاریخ ثبت شده است.

داستان “مشارکت کامل”

داستان رولکس و ویمبلدون به سال 1978 برمی گردد، سالی که مسابقات معتبر میزون را به عنوان ساعت ساز رسمی انتخاب کرد. از آن زمان، رولکس زمان نگهدار رسمی و همچنین حامی رسمی مسابقات این تنیس معروف بوده است و لایه ای از اعتبار را به تجربه ویمبلدون اضافه کرده است.

مسابقات ویمبلدون به آداب و رسوم قدیمی تنیس احترام می گذارد و از آن استقبال می کند و این باعث می شود رولکس شریک کامل آن باشد. این برند ساعت متکی بر طرح‌های ساعت‌سازی سنتی است که مجهز به فناوری پیشرفته‌ای است که تا حد زیادی با ارزش‌های ویمبلدون مطابقت دارد. جدای از این، رنگ سبز ویمبلدون و رنگ سبز نشان دهنده رولکس نیز گواه این مسابقه بینظیر است.

ساعت مچی مردانه رولکس مدل دیت جاست اتوماتیک 5782 ROLEX DATEJUST WIMBELDON

اهمیت همبستگی تاریخی رولکس و ویمبلدون

همبستگی مشهور بین رولکس و ویمبلدون مبتنی بر ارزش‌های مشترک برتری، سنت و اعتبار است که در تمام سال‌ها به بخشی جدایی ناپذیر از میراث هر دو برند تبدیل شد.

مسابقاتی که هر سال برگزار می‌شوند، چشم‌اندازی مشترک برای تجلیل از اخلاق ورزشی و سنت‌های جاودانه را گواه می‌دهند، که رولکس را به‌ عنوان برندی که میراث را گرامی می‌دارد، دقت را در بر می‌گیرد و بی‌وقفه به دنبال عظمت است، تقویت می‌کند.

اعتبار این انجمن

تراز هماهنگ به نفع هر دو نهاد است. همانطور که رولکس بر ارزش‌های برند خود پایداری می‌کند و با جامعه جهانی طرفداران تنیس در ارتباط است و در نهایت دامنه و نفوذ جهانی خود را گسترش می‌دهد، ویمبلدون از حمایت مداوم برند ساعت‌های لوکس بهره می‌برد.

این رابطه پایدار، مسابقات گرند اسلیم را قادر می‌سازد تا تجربه‌ای در سطح جهانی ارائه دهد و میراث رویداد را غنی‌تر کند.

چنین همکاری های بلند مدت، پایه ای مستحکم برای برندها ایجاد می کند تا با مشتاقان هدف خود ارتباط برقرار کنند، از علاقه طرفداران خود بهره ببرند، اعتماد آنها را به دست آورند و ارتباطات عمیقی را ایجاد کنند.

ادغام رولکس در تجربیات ویمبلدون

رولکس به عنوان زمان‌دار اصلی ویمبلدون، به تبلیغ خود در فضای تنیس به بیش از یک روش ادامه داده است و برتری زمان‌سنجی خود را در سطح جهانی بیشتر نشان می‌دهد.

رولکس بسیاری از تنیسورهای معروف را سفیران خود کرده است.

ساعت‌ها مچ داوران صندلی، بازیکنان روی زمین و بعضی افراد مشهور را زینت می‌دهند.

لوگوی نمادین رولکس به طور برجسته در تمامیه مسابقات تنیس نمایش داده می شود. برای مثال، از نمایشگرهای روی تابلوهای امتیاز گرفته تا تابلوهای داخل دادگاه، این برند در همه جا حضور خود را نمایش می‌دهد.

لوگوی رولکس بر روی جام های معتبر ویمبلدون حک شده است که نشان دهنده اوج موفقیت است.

بازیگران تنیس با حمایت رولکس

رولکس با بسیاری از مشهورترین تنیس بازان جهان همکاری می کند که با خوشحالی برند را در موارد متعدد تبلیغ می کنند. در اینجا سه ​​تا از معروف ترین نام‌هایی که در این فهرست قرار دارند آورده شده است:

1) راجر فدرر

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

 

فدرر، برنده 8 جام قهرمانی ویمبلدون، یک تنیسور برتر سوئیسی الاصل است که از سال 2006 زمانی که اولین قرارداد خود را با رولکس امضا کرد. راجر فدرر در تمام دوران حرفه ای خود چندین ساعت رولکس از جمله اسکای دیولر، دیتونا، دیت جاست II، جی ام تی مستر II ، دی دیت II و بسیاری دیگر را استفاده کرده است.

در سال 2009، برای بزرگداشت پانزدهمین قهرمانی گرند اسلیم، این بازیکن افسانه ای مدل دیت جاست II را پوشید.

2) بلیندا بنچیچ

جدا از عشق او به زمین چمن که سال به سال بیشتر شده است، رابطه این بازیکن جوان با رولکس همواره هر سال که می گذرد تقویت می شود. علاقه ی بلیندا به رولکس اولین بار موقعی مشخص شد که او رولکس دیتونا را با صفحه مشکی در زمان برنده شدن مدال نقرۀ المپیک 2020 توکیو پوشید.

بعداً در آگوست 2021، رولکس از او در خانواده استقبال کرد. از زمان این همکاری، بلیندا در موارد زیاد، به ویژه هنگام رقابت، با انواع ساعت های رولکس دیده شده است.

3) کارلوس آلکاراز

رولکس و ویمبلدون: فراتر از همکاری بی پایان 2233 ROLEX WIMBELDON

 

کارلوس آلکاراز که در دوران نوجوانی قهرمان سال 2023 ویمبلدون شده است، ستاره ای که از سال 2022 و زمانی که فقط 18 سال داشت با رولکس ارتباط داشت این سفیر جوان کاسموگراف دیتونا را بدست کرد تا اولین جایزه گرند اسلیم خود را در مسابقات آزاد ایالات متحده در سال 2022 بپذیرد.

و در 16 ژوئیه 2023 در فینال قهرمانی ویمبلدون، پدیدۀ 19 ساله تنیس اسپانیایی جوکوویچ را شکست داد. جایزه او را با پوشیدن نماد رولکس کاسموگراف دیتونا با طلای زرد 18 عیار با صفحه شهاب سنگ مشهور مشاهده کنید. آیا فکر می کنید رولکس طلسم شانس اوست؟

کدام مدل رولکس  بین رولکس و ویمبلدون را جشن می گیرد؟

حدس بزنید که پاسخ این را قبلا می دانستید! رولکس دیت جاست 41 که صفحه مشهور «ویمبلدون» را به نمایش می گذارد، ساعت غیر رسمی این رویداد است. در حالی که رولکس به هیچ عنوان به طور رسمی از نام “ویمبلدون” برای تبلیغ ساعت استفاده نکرد، ارتباط آن با تورنمنت مشهور تنیس کافی است تا آن را به یک تشویق کنندۀ غیررسمی تبدیل کند.

ساعت دارای یک صفحه خاکستری خاص با نشانگرهای ساعت رومی رنگ آمیزی شده است که با رنگ سبز روشن نمایان شده است که به زمین های سبز ویمبلدون اشاره می کند. دارای یک نشانگر ساعت باتوم در ساعت 9 و عملکرد تاریخ هوشمند در موقعیت ساعت 3 است.

اولین ساعت رولکس “ویمبلدون” با رفرانس 116333 در سال 2019 منتشر شد.

 

این ساعت‌ها در رنگ‌های استیل، دو فلزی طلایی و دو رنگ رزگلد موجود هستند. با این وجود، ترکیبی که بیشتر برای تبلیغ گرند اسلم استفاده شده است، رولکس دیت جاست 41 دو رنگ طلایی است.

حتی رولکس فدرر چندین بار رولکس دیت جاست “ویمبلدون” خود را به دست کرد و مخصوصاً نسخه طلای زرد و فولادی.

نتیجه

همانطور که هر سال شاهد حضور نمادین رولکس در ویمبلدون در داخل و خارج از زمین هستیم، ماهیت جاودانۀ رابطۀ آنها به ما یادآوری می شود. همچنین، در سال 2018، رولکس چهلمین سالگرد خود را با ویمبلدون جشن گرفت، که بیشتر نشان می‌دهد که این همکاری قطعاً پایدار خواهد ماند.

تلفیقی از صنایع دستی عالی و مهارت های ورزشی، چراغی از درخشش پایدار بوجود می اورد که همچنان الهام بخش نسل های طرفدار به ساعت و ورزشکاران خواهد بود.

اگر به ساعت های این برند علاقه دارید یا قصد خرید ساعت رولکس ویمبلدون را دارید میتوانید مدل های آن را در وبسایت اقای خاص جست و جو و خریداری کنید.

نوشته قبلی

واژه نامه و اصطلاحات ساعت مچی 4563

نوشته بعدی

برطرف کردن رطوبت ساعت 0606

برطرف کردن رطوبت ساعت 0606

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید
ورود به حساب کاربری

حساب کاربری ندارید؟

ثبت نام کنید