تاریخچه پنرای لومینور 0363

96 / 100

تاریخچه پنرای لومینور 0363

تاریخچه پنرای لومینور 0363

تاریخچه پنرای لومینور

جیووانی پانرای مغازه ساعت سازی خود را در Ponte alle Grazie در فلورانس افتتاح می کند: تاریخ Officine Panerai نه تنها به عنوان یک مغازه و کارگاه بلکه به عنوان اولین مدرسه ساعت سازی شهر نیز خدمت می کرد.

1860 افتتاح اولین فروشگاه OFFICINE PANERAI

جووانی پنرای اولین فروشگاه خود را در سال 1860 در “Ponte alle Grazie” در فلورانس افتتاح کرد و نه تنها به عنوان یک ساعت فروشی و کارگاه، بلکه به عنوان اولین مدرسه ساعت سازی شهر نیز خدمت کرد: تاریخ پنرای از اینجا شروع می شود.

پس از استفاده از مکان‌های مختلف فلورانسی از سال 1876، این فروشگاه در دهه 1920 برای بازسازی “Ponte alle Grazie” واقع در کاخ اسقف اعظم روبروی کلیسای جامع فلورانس با نام “OROLOGERIA SVIZZERA” به مکان فعلی خود نقل مکان کرد.

نامی که بیش از یک قرن است به معنای ساعت های با کیفیت بالا در فلورانس است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1916 OFFICINE PANERAI ثبت اختراع رادیومیر را ثبت می کند

برای برآورده ساختن نیازهای نظامی نیروی دریایی سلطنتی ایتالیا، که خانواده گیدو پانرای سال‌ها ابزارهای دقیقی مانند دوربین‌های جنگی دریایی را برای آن‌ها تامین می‌کردند، پودری بر پایه رادیوم ساخته شد تا صفحه‌های ابزار و مناظر را روشن‌تر کند.

با همکاری ستوان فرمانده کارلو رونکونی: اینگونه بود که رادیومیر متولد شد.

اشاره به نام “رادیومیر” در ضمیمه حق ثبت اختراع ثبت شده در فرانسه در 23 مارس 1916 ثبت شد.

خود درخشندگی بالای ترکیب بلافاصله خمیر رادیوم را به عنصری کلیدی در تولید Panerai تبدیل کرد.

حق اختراع رادیومیر اولین اختراع از بسیاری از اختراعات ثبت شده برای تجلیل از تاریخچه نوآوری Panerai بود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1935 اولین نمونه اولیه رادیومیر

در سال 1935، نیروی دریایی سلطنتی ایتالیا یک برنامه مخفی از وسایل نقلیه و اپراتورهای جدید تهاجمی زیر آب راه اندازی کرد.

پنرای در توسعه ابزارهای فنی مفید برای این فعالیت نظامی جدید مشارکت داشت.

برای برآوردن پارامترهای مورد نیاز نیروی دریایی، چندین ساعت غواصی با استحکام بالا مورد آزمایش قرار گرفتند.

آرشیوهای تاریخی نیروی دریایی نشان می‌دهند که در سال 1935 جوزپه پنرای نمونه‌های اولیه درست و دقیقی را برای انجام آزمایش‌های فنی سفارش داد: بهترین نتیجه Ref

. 2533 ساخته شده بر روی پایه ای که توسط Rolex-Geneva عرضه شده و توسط Panerai اصلاح شده است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI برای نیروی دریایی سلطنتی ایتالیا

1936 – 1993

دهه 1940

PANERAI برای نیروی دریایی سلطنتی، RADIOmir REF. 3646 متولد شد

به دنبال آن Ref.3646 ساخته شد، ابزاری که امروزه با نام ساعت «رادیومیر» می شناسیم.

ساعت رادیومیر امروزی بسیاری از ویژگی‌های Ref.3646 را حفظ کرده است: یک قاب بزرگ فولادی به شکل بالشتک با قطر 47 میلی‌متر، اعداد و شاخص‌های درخشان، سیم‌هایی که به قاب جوش داده شده و حرکت مکانیکی دستی با کیفیت بالا (در زمان، یک کالیبر Cortebert/Rolex 618 که از یک ساعت جیبی مشتق شده بود استفاده شد) و یک بند چرمی برنزه و مقاوم در برابر آب (به اندازه کافی بلند برای پوشیدن روی لباس های محافظ).

با این تصمیم، عرضه منظم ساعت پنرای به رجیا مارینا انجام شد. جوزپه پانرای برای بهبود عملکرد آن، ساختار صفحه را با استفاده از دیسک های همپوشانی که به صفحه ساندویچی معروف است، و قسمت بالایی آن را از آلومینیوم آنودایز شده با شاخص ها و اعداد سوراخ دار اصلاح کرد تا خمیر رادیوم را خواناتر و درخشان تر کند.

برای بهبود خوانایی صفحه، طرح آن تنها با 4 عدد بزرگ عربی در نقاط اصلی و 8 نمایه در نشانگر ساعت دوباره طراحی شد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1949

PANERAI نام LUMINOR را ثبت کرد

در 11 ژانویه 1949، یک حق اختراع برای استفاده توسط Panerai با نام “Luminor” به دلیل تمام مواد شب تاب و خود درخشنده مورد استفاده تایید شد.

جوزپه پنرای متوجه شد که با توجه به واقعیت جدیدی که با گسترش فناوری‌های اتمی نظامی و غیرنظامی چشمگیر ایجاد شده است، باید با احتیاط ارتباط با رادیواکتیویته را بررسی کرد.

او تصمیم گرفت که مواد درخشان باید نام جدید و خنثی‌تری داشته باشند و بنابراین به تدریج با نام لومینور شناخته شدند.

پس از بیش از یک دهه، Luminor با یک ماده جدید بر پایه تریتیوم درخشان (ایزوتوپ هیدروژن)، با انتشار بسیار کم و بی ضرر شناخته شد.

این نتیجه بسیاری از مطالعات و آزمایش‌ها بود و Luminor به تدریج طبق قرارداد استفاده، به شناسه رایج ساعت غواصی Panerai تبدیل شد که با پل محافظ تاج مشخص می‌شود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

دهه 1950 – PANERAI برای نیروی دریایی ایتالیا

نمونه اولیه کرنوگراف “MARE NoSTRUM”. پانرای طرح هایی را برای پروژه ای طراحی کرد که احتمالاً قبلاً در دهه 1940 طراحی شده بود، مدلی که به طور خاص برای افسران عرشه طراحی شده بود: کرنوگراف دو شمارنده به نام Mare Nostrum.

گمان می‌رود که تنها دو یا سه ساعت از این ساعت‌ها احتمالاً در دهه 1950 ساخته شده‌اند و تنها چیزی که از آنها باقی مانده چند صفحه عکس و یک نمونه اولیه است که توسط موزه خود Officine Panerai در یک حراج بین‌المللی در سال 2005 خریداری شد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1954

PANERAI برای نیروی دریایی سلطنتی ایتالیا

با افزایش مشارکت در عملیات های زیر آب، الزامات نیروی دریایی پس از جنگ جهانی دوم حتی بیشتر مشخص شد: ساعت های نظامی مجبور بودند برای مدت طولانی در شرایط سخت زیر آب بمانند.

در سال 1954 دو مرجع جدید Ref.6152 و Ref. 6154 مورد آزمایش قرار گرفت.

برخی از مدل‌های امروزی از آن‌ها الهام گرفته شده‌اند، زیرا برخی از نوآوری‌ها را به کار می‌گیرند که ساختار را محکم‌تر و مقاوم‌تر می‌سازند: قاب از یک بلوک با دسته‌های ثابت ساخته شده است که شکل بالشتک را حفظ می‌کند، با لبه‌های برجسته‌تر در طرفین.

آنها یک تجدید نظر زیبایی شناختی کلی در مورد تک تک قطعات دریافت کردند و یک تاج پیچ در پیچ به سمت پایین، استوانه ای لوله ای که جایگزین استوانه مخروطی شکل رادیومیر تاریخی شد، انتخاب کردند.

پس از تجزیه و تحلیل دقیق آزمایش‌ها، تغییراتی انجام شد و مرجع قطعی 6152 1 متولد شد، همچنین با تیغه‌های تقویت‌شده و ساخته شده از فولاد جامد از همان بلوک مورد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1956

OFFICINE PANERAI مدل مصری را توسعه می دهد و دستگاه محافظ تاج را به ثبت می رساند

Panerai یک ساعت غواصی معروف به GPF-2/56 را توسعه می دهد که بعداً به عنوان “مصر” شناخته شد زیرا با رضایت نیروی دریایی ایتالیا در اختیار نیروی دریایی مصر قرار گرفت. نوآوری هایی که این مدل را مشخص می کند قابل توجه است، با اندازه چشمگیر قاب، با قطر 60 میلی متر و مقاومت کافی و سطح قابل توجهی از مقاومت در برابر آب، قاب چرخشی مدرج برای محاسبه زمان غواصی و کالیبر آنجلوس ساخت سوئیس.

با ذخیره انرژی 8 روزه که به عنوان حرکت استفاده می شود.

این اولین بار بود که عنصری که بیشتر ساعت پنرای را شناسایی می‌کند، حتی امروز، از نظر ساختاری معرفی شد: دستگاه محافظ تاج. “Egiziano” مدل الهام‌بخش ساعت‌های مدرن غوطه‌ور است زیرا برای محاسبه زمان غوطه‌ور شدن به قاب چرخشی تعبیه شده است.

در سال 1956 بود که Guido Panerai & Figlio یک پتنت بین المللی برای دستگاه محافظ تاج به دست آوردند.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

دهه 1960 – PANERAI برای نیروی دریایی ایتالیا

تکامل ساعت پنرای لومینور

تکامل Panerai Ref. ساعت 6152/1 در دهه 1960 بی وقفه ادامه یافت.

فرآیند مونتاژ صفحه‌های دیسکی روی هم، که به صفحه‌های ساندویچی معروف هستند، استفاده از خمیر مبتنی بر رادیوم و همراه با آن نام Radiomir از بین رفت.

لومینسانس اکنون از یک ترکیب جدید مبتنی بر تریتیوم کم تشعشع به دست می آید که نام آن Luminor است.

پل محافظ تاج قرار داده شده و با کیس میانی Ref تطبیق داده شده است. 6152/1 مورد. در حدود 80 دستگاه، یک کالیبر مکانیکی Angelus SF240 ساخت سوئیس برای اولین بار با ذخیره انرژی 8 روزه استفاده شد.

بنابراین ذخیره نیرو به یک عنصر اساسی در DNA برند فلورانس تبدیل شد.

در برخی از مدل‌ها، قاب پشتی محکم و بسته با یک وسط شفاف ساخته شده از پلکسی گلاس جایگزین می‌شود که امکان دیده شدن مکانیسم را فراهم می‌کند.

بنابراین Panerai یکی از پیشگامان تولید ساعت هایی با قاب قابل مشاهده بود.

فصل اساسی دیگر در تولید پانرای، که به ویژه در این دوره توسعه یافت، مربوط به ابزار دقیقی است که به درخواست نیروی دریایی ایتالیا ساخته و عرضه شده است، مانند قطب نما و عمق سنج های مچ با کالیبراسیون های مختلف، و همچنین چراغ های سیگنال زیر آب برای جبران فشار.

که مقاومت بیشتری در اعماق زیاد ایجاد می کرد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1972 – PANERAI برای نیروی دریایی ایتالیا

یک سال انتقال برای شرکت “G. PANERAI &FIGLIO”

در سال 1972، جوزپه پانرای، پسر گیدو درگذشت.

مدیریت کسب و کار خانوادگی به همراه کلیه قراردادهای تامین انحصاری نیروی دریایی ایتالیا بر عهده مهندس و افسر سابق نیروی دریایی ایتالیا آقای دینو زی بود که به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد.

نام شرکت از “G. Panerai &Figlio” به “Officine Panerai Srl” تغییر می کند.

OFFICINE PANERAI به نام تجاری رسمی تبدیل شد که قبلاً در بسیاری از محصولات و همچنین ساعت ها ظاهر شده بود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1985 – PANERAI برای نیروی دریایی ایتالیا

نمونه اولیه ساعت میلی متری

بخش فنی این شرکت یک ساعت غواصی جدید طراحی می کند که تمام پیشرفت های تکنولوژیکی در ساخت ساعت و غواصی از دهه های 1970 و 1980 را در بر می گیرد تا تحت آزمایش های شدید مورد استفاده برای تعیین تجهیزات نیروی دریایی ایتالیا قرار گیرد.

این یک ساعت تیتانیومی نوآورانه با قطر 47 میلی متر است که همچنان به محافظ معمولی تاج اهرمی، قاب چرخان و صفحه شاخص های تشکیل شده توسط “Tasers” (ظروف استوانه ای میکروسکوپی) حاوی مواد شب تاب مجهز است.

آزمایش‌ها تأیید کرده‌اند که این ساعت پنرای ویژه می‌تواند به راحتی بیش از صد اتمسفر فشار را تحمل کند، از این رو «Millemetri» نامیده می‌شود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PRE VENDÔME

1993 – 1997

1993

PRE VENDOME: اولین مجموعه OFFICINE PANERAI

به منظور مقابله با بحران جدی اقتصادی و سیاسی که در سال 1992 در سراسر جهان آغاز شد، Officine Panerai تصمیم گرفت وارد بازار ساعت های مدنی شود و سه مجموعه را راه اندازی کرد که از مجموع ده مرجع در نسخه های شماره گذاری شده و محدود سرچشمه می گرفت: Luminor 44 میلی متری و Luminor Marina. ساعت ها و کرنوگراف 42 میلی متری Mare Nostrum که از مدل های تاریخی ایجاد شده برای بخش کماندوهای زیر آب نیروی دریایی ایتالیا الهام گرفته است.

این باعث تسکین اینگ شد.

زی، مدیرعامل Panerai، از حفظ رازداری نظامی در مورد این محصولات Panerai. آنها به سرعت تبدیل به اقلام مورد علاقه کلکسیونرها و علاقه مندان می شوند.

ارائه این مجموعه در 10 سپتامبر 1993 در بندر نظامی La Spezia در رزمناو نیروی دریایی ایتالیا “Durand De La Penne” انجام شد.

در این مراسم دوک آمدئو دائوستا، پسر سر آیمون دی ساووا، رئیس عالی بخش غواصی ایتالیا در آن زمان حضور داشت.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1996

قبل از فروش سیلوستر استالون

بازیگر آمریکایی، سیلوستر استالونه متوجه ساعت‌های Officine Panerai می‌شود و درخواست مدلی می‌کند که مخصوص او ساخته شده است تا در فیلم Daylight در سال 1996 بپوشد. این رویداد با مجموعه ای شخصی سازی شده از ساعت ها به نام Luminor Slytech (اسلای نام مستعار استالونه است) دنبال می شود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1997

PRE VENDOME-OFFICINE PANERAI به یک بازیگر سطح بالا در بازار ساعت های بالا تبدیل می شود

گروه Richemont (در آن زمان گروه Vendôme) Officine Panerai Srl را در بهار 1997 خریداری کرد و بلافاصله یک شبکه توزیع آزمایشی انتخابی را در ایتالیا افتتاح کرد تا استراتژی صنعتی و تجاری را تنظیم کند و از هم افزایی موجود در گروه استفاده کند. سازه های.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

1998

راه اندازی مجدد بین المللی یادبود

در آوریل 1998، Panerai اولین حضور خود را در بازار بین‌المللی هورلوژی بالا در SIHH (Salon de la Haute Horlogerie of Geneva) داشت.

این مجموعه از سه مدل تشکیل شده است: Luminor و Luminor Marina در سه نسخه مختلف با قطر 44 میلی‌متر و کرنوگراف Mare Nostrum با قطر 42 میلی‌متر، اکنون با قاب باریک‌تر و پشت پیچ.

از این لحظه پانرای در زمینه ساعت‌های اسپرت لوکس شهرت بین‌المللی پیدا کرد و روند ساعت‌های با قطر بزرگ را در سراسر جهان معرفی کرد.

همچنین، در سال 1998 پنرای نسخه یادبود اولین ساعت پنرای را در 60 قطعه ارائه کرد.

قاب بالشتک از جنس پلاتین است و ساعت دارای تاج سیم پیچی به سمت پایین و حرکت رولکس دوره اصلی است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

راه اندازی بین المللی

2001 – 2002

راه اندازی بین المللی –

2001 OFFICINE PANERAI: به مبدا برگردید

پس از یک بازسازی دقیق، بوتیک تاریخی Panerai بازگشایی می شود.

بازسازی محل اصلی Piazza San Giovanni در فلورانس، پس از خرید فروشگاه خانوادگی توسط Officine Panerai. کارگاه این صنعتگر محل ملاقات کلکسیونرها و علاقه مندان برند است که می توانند نه تنها قطعاتی از مجموعه فعلی، بلکه ساعت های نسخه ویژه و محصولات ویژه ای را که Panerai منحصراً برای فروشگاه های خود ذخیره می کند، بیابند.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

راه اندازی بین المللی – 2002

افتتاحیه تولید PANERAI در نیوشاتل

امسال با افتتاح کارخانه Panerai Manufacture در نوشاتل، سوئیس، نقطه عطفی برای Officine Panerai است.

ساعت سازی خوب سوئیسی، طراحی انحصاری و دانش در یک مکان واحد که در آن برنامه ریزی، توسعه و تحقیقات مستمر دیدگاه های فنی و عملکردی جدیدی ارائه می دهد گرد هم می آیند.

Officine Panerai همچنین با اولین گالری آسیایی خود، واقع در ساختمان معتبر Landmark Prince در هنگ کنگ، به شرق باز می شود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE

2005 – 2016

MANUFACTURE – 2005 اولین حرکت داخلی

OFFICINE PANERAI Officine Panerai

اولین حرکت داخلی خود را به نام P.2002 راه اندازی کرد: یک کالیبر دستی با عملکرد GMT و ذخیره انرژی هشت روزه، مانند حرکات Angelus که در دهه 1950 استفاده شد.

کالیبر نام خود را از سالی که Officine Panerai کارخانه تولید خود را افتتاح کرد گرفته شده است، که ادای احترام به هنر ساعت سازی برند فلورانسی است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE

– 2007

OFFICINE PANERAI کالیبرهای داخلی جدید را ارائه می کند

سه کالیبر جدید طراحی و توسعه یافته توسط Officine Panerai ارائه شده است: P.2003، P.2004 و P.2005 نوآورانه. P.2005 دارای یک توربیلون زیبا است که توسط شرکت فلورانسی طراحی شده است و سنت ساخت این پیچیدگی زیبا در ساعت سازی را خاص خود کرده و در عین حال دستگاه را نوآوری می کند.

در واقع، قفس محفظه چرخ تعادل و خروجی بر روی محوری می چرخند که با محور چرخ تعادل موازی نیست، بلکه عمود بر آن است.

برخلاف توربیلون‌های سنتی که در آن قفس یک چرخش در دقیقه انجام می‌دهد، قفس توربیلون Officine Panerai یک چرخش را در 30 ثانیه انجام می‌دهد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2008

OFFICINE PANERAI کالیبرهای داخلی

P.9000 و P.2006 را راه اندازی می کند Officine Panerai حرکات P.9000 و P.2006 را ارائه می کند.

هر دو کالیبر توسط برند فلورانس توسعه و تولید شدند.

کالیبر P.9000، که در درجه اول با ذخیره انرژی 72 ساعت مشخص می شود، بر روی یک سری از مدل های Luminor 1950 و Radiomir نصب شده است، در حالی که P.2006 تکامل یافته کالیبر کرنوگراف تک دکمه P.2004 با اضافه شدن یک تابع تکثانیه که با دکمه دوم در ساعت 10 کنترل می شود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2009

OFFICINE PANERAI و شور و شوق برای دریا

برای جشن گرفتن اشتیاق به دریا، Officine Panerai Eilean، کچ برمودایی 1936 ساخته شده در کارخانه کشتی سازی افسانه ای فایف را خریداری و بازسازی می کند.

سه سال تمام طول می کشد تا Eilean به دریا و زیبایی اصلی خود بازگردد، به لطف بازسازی متخصص توسط کارخانه کشتی سازی فرانچسکو دل کارلو در Viareggio.

پس از 40000 ساعت کار، مراسم پرتاب ایلین در 22 اکتبر در بخش قایقرانی نیروی دریایی ایتالیا در لاسپزیا برگزار شد.

توجه علاقه مندان به برند فلورانسی با ویرایش مجدد “Egiziano”، مدل Panerai که در سال 1956 برای نیروی دریایی مصر طراحی شد، جلب شد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2010

ادای احترام به گالیلو گالیله

Officine Panerai به مناسبت چهارصدمین سالگرد اولین مشاهدات آسمانی خود، سه‌گانه‌ای از مدل‌های بسیار پیچیده را به نابغه توسکانی، گالیلو گالیله، تقدیم می‌کند: L’Astronomo، Lo Scienziato و ساعت مشتری.

مدل مشتری پنرای یک ساعت سیاره‌ای با تقویم همیشگی است که از منظر زمین‌مرکزی، موقعیت‌های کره آسمانی خورشید، ماه و مشتری را با قمرهای به اصطلاح گالیله، یعنی چهار قمر اصلی آن که اکنون به نام آیو شناخته می‌شوند، نشان می‌دهد.

، اروپا، گانیمد و کالیستو، برای اولین بار توسط گالیله گالیله در سال 1610، به لطف اختراع تلسکوپ مشاهده شد.

Officine Panerai جنبش داخلی P.999 و اولین ساعت Panerai Composite را در Salon International de la Haute Horlogerie راه اندازی کرد.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2011

OFFICINE PANERAI

ساعت برنزی را ارائه می کند Officine Panerai Luminor Submersible 1950 3 Days Automatic Bronzo را ارائه می کند که برای اولین بار از عنصری استفاده می کند که جذابیت خود را مدیون ظاهر قدیمی آن است که در طول زمان ایجاد می شود و همیشه تداعی کننده دنیای دریایی است که Officine Panerai از نظر تاریخی به آن مرتبط است.

امسال همچنین شاهد ایجاد کالیبر داخلی P.3000 هستیم که بیانگر هنر ساعت سازی برند فلورانس است.

Officine Panerai سی امین گالری خود را در بال هاربر فلوریدا افتتاح کرد .

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2012

ادای احترام به گذشته: PANERAI دو مدل رادیومیر را با پرونده تاریخی ارائه می کند Officine Panerai مورد انحصاری و الهام گرفته از تاریخ را با دو مدل نسخه ویژه Radiomir دوباره پیشنهاد می کند.

بر خلاف نمونه‌های اولیه و مدل‌های در حال تولید در پایان دهه 1930، برخی از مدل‌های تاریخی رادیومیر (Ref.6152 1) که در دهه 1950 تولید شدند، دارای جعبه‌ای بودند که در آن تیغه‌ها از یک سیم فولادی جوش داده شده تشکیل نمی‌شدند، بلکه از همان سیم ساخته می‌شدند.

بلوک به عنوان مورد و بنابراین محکم تر و مقاوم تر بودند.

مدل‌های جدید رادیومیر این کیف ویژه را با قطر کلاسیک 47 میلی‌متری، همراه با سایر عناصر الهام‌گرفته از مدل‌های تاریخی، دوباره پیشنهاد می‌کنند: پلکسی گلاس برای محافظت از صفحه، قاب مدور، گرد و تاج استوانه‌ای. علامت تجاری Plexiglas® متعلق به Officine Panerai نیست .

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2013

سه حرکت جدید در داخل خانه نشانگر توسعه مداوم OFFICINE PANERAI است

Officine Panerai سه حرکت داخلی جدید راه اندازی می کند: کالیبر P.9100، اولین حرکت خودکار Panerai با عملکرد فلای بک کرنوگراف، P.9100/R پیچیده با شمارش معکوس رگاتا و P.5000، یک کالیبر جدید دستی با هشت عدد.

ذخیره برق روز مجموعه جدید همچنین ساعت‌های جذاب تاریخی رادیومیر را با بند‌های ساخته شده از همان بلوک بدنه و طیف جدیدی از ساعت‌های Submersible ارائه می‌کند.

در Salon de la Haute Horlogerie در ژنو، Officine Panerai همچنین ساعت جیبی Tourbillon GMT Ceramica را ارائه می‌کند که یک ساعت جیبی قابل توجه در سرامیک است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

MANUFACTURE – 2014 OFFICINE PANERAI

ساخت جدید

افتتاحیه

Officine Panerai تولید جدید خود را در تپه های Neuchâtel در سوئیس افتتاح کرد.

ساختمان جدید در یک مکان واحد همه مهارت های بسیار تخصصی مربوط به ساعت سازی خوب را در خود جای داده است، که برتری طراحی ایتالیایی و سنت فناوری ساخت سوئیس را ترکیب می کند.

از سال 2002 – زمانی که اولین Panerai Manufacture افتتاح شد – Panerai طیف کاملی از حرکات داخلی را با عملکردهای ساعت در بالاترین سطوح توسعه داده است: از GMT تا طیف کاملی از کرنوگراف ها، از ذخیره انرژی گسترده تا Panerai Tourbillon غیرقابل اشتباه.

در سال 2014 Panerai کالیبر P.4000 را معرفی کرد، یک حرکت خودکار داخلی که با وزن نوسانی خارج از مرکز آن متمایز می شود.

ترکیب کاملی از طراحی و تکنولوژی بسیار پیچیده ساعت سازی.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2015 OFFICINE PANERAI

بوتیک خود را در جاده کانتون هنگ کنگ بازگشایی کرد

Panerai به طور رسمی فروشگاه خود را در جاده کانتون هنگ کنگ بازگشایی کرد که اکنون بزرگترین فروشگاه این برند در جهان است.

در مقایسه با سایر فروشگاه های Panerai، فروشگاه هنگ کنگ با نمای خارجی متمایز متشکل از پانل‌های آلومینیومی موج‌دار، مجهز به ساعت دیواری بزرگ با صفحه مشخصه Panerai منحصربه‌فرد است. در همان سال، جنبش داخلی P.1000 راه اندازی شد، کالیبری که فوراً به عنوان یک شاهکار پنرای از هر دو نقطه نظر فنی و زیبایی شناختی قابل تشخیص است.

نمایشی از تخصص فوق العاده مورد نیاز برای توسعه چنین حرکات مکانیکی پیچیده ای که توسط Panerai با ضخامت کلی تنها 3.85 میلی متر ایجاد شده است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI MANUFACTURE – 2016

PANERAI RADIOmir 1940 MINUTE Repeater CARILLON TOURBILLON و LUMINOR DUE CASE جدید را راه اندازی کرد.

Panerai Repeater رادیومیر 1940 دقیقه Carillon Tourbillon را راه اندازی کرد.

از نظر فنی پیچیده‌ترین ساعتی است که تا به حال توسط Panerai Manufacture در نوشاتل ساخته شده است، با تنظیم کننده انحصاری توربیلون و مکانیزم قابل توجه تکرارکننده دو دقیقه‌ای که به وقت محلی یا منطقه زمانی دوم با قابلیت خاص صدا در هر ساعت، هر ده دقیقه، و هر دقیقه با یک سیستم پیچیده از گونگ و چکش.

هنوز در سال 2016، معرفی رسمی مجموعه جدید LUMINOR DUE، فصل جدیدی در تاریخ Panerai است.

یک مورد جدید که صادقانه از خطوط کلاسیک Luminor دهه 1950 الهام گرفته شده است، اما به طرز ماهرانه ای دوباره طراحی شده است، ورود خود را به تاریخ Officine Panerai می کند.

حرکات داخلی P1000/10 و P.4000/10، باریک‌ترین کالیبرهای خودکار توسعه یافته توسط Panerai Manufacture، این مجموعه جدید را تجهیز می‌کنند.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI – 2017

مواد نوآورانه

Panerai Luminor Lab-Id Carbotech™-49mm را ارائه می‌کند، ساعتی نوآورانه که توانایی Panerai’sLaboratoriodi Idee را در اختراع نشان می‌دهد.

به لطف پیشرفتی درخشان که از پتانسیل بی‌نهایت کربن بهره می‌برد، محصول جدید کیسی با ویژگی‌های پیشرفته، یک صفحه کاملاً جدید مشکی است که برای 50 سال گارانتی شده است.

هنوز در سال 2017، Panerailsible BMG-TECH™-47mm را با مواد سخت‌تر و سبک‌تر از فولاد عرضه می‌کند.

BMG-TECH یک شیشه فلزی حجیم با ساختار اتمی نامنظم است که از طریق فرآیند تزریق فشار بالا در دمای بالا به دست می آید.

همچنین، در سال 2017 Paneraiis شریک رسمی مشهورترین رقابت قایقرانی، سی و پنجمین جام آمریکا، با همکاری تیم اوراکل و تیم سافت بانک است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI – 2018

عوارض و تکنولوژی پیشرفته

سال با تغییر در سمت مدیر عامل شروع می شود و ژان مارک پونتروئه جایگزین آنجلو بوناتی می شود.

در طی SIHH 2018 Panerai دو نوآوری را ارائه کرد، اولین آنها Lo Scienziato-Luminor Tourbillon GMT با کیس تیتانیوم پرینت سه بعدی و حرکت Skeletonized P.2005/T با تنظیم کننده Tourbillon است.

Luminor Tourbillon GMT بدون شک یکی از فنی ترین و شگفت انگیزترین ساخته های Panerai Manufacture در نوشاتل است.

دومین عارضه سال L’Astronomo-Luminor 1950 Tourbillon Moon Phases Equation of Time GMT است.

اولین ساخته Officine Panerai دارای نشانگر فاز ماه و سیستمی نوآورانه با استفاده از کریستال پلاریزه برای نشان دادن تاریخ است.

عارضه ای کلاسیک از ساعت سازی پیشرفته که پنرای آن را به شیوه خود و با دقت یک قرن تفسیر کرده است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

آغاز یک عصر جدید: تجربیات آدرنالین و شراکت های الهام بخش

رویدادهای “تجاربی” که محصول و خدمات را در یک پیشنهاد فروش ترکیب می‌کنند، راه‌اندازی می‌کند.

برای اولین تجربه 33 مشتری به COMSUBIN، نیروهای ویژه نیروی دریایی ایتالیا می پیوندند. 2ndExperience در پلی‌نزی فرانسه است، جایی که 15 قهرمان Panerai این شانس را دارند که یک تجربه شخصی منحصربفرد را با سفیر برند Guillaume Néry تجربه کنند.

یکی از اصلی‌ترین اعلامیه‌های Watches&Wonders این توافقنامه است که توسط ژان مارک پونتروئه، مدیرعامل Panerai و پاتریزیو برتلی، رئیس لونا روسا و مدیر عامل گروه پرادا امضا شده است.

این مشارکت پیش‌بینی می‌کند که Panerai حامی رسمی لونا روسا خواهد بود و مجموعه‌ای از ساعت‌ها با محتوای آوانگارد استثنایی ایجاد خواهد کرد.

هنوز هم در سال 2019، Submersible Luminor را ترک می کند و به یک مجموعه مستقل تبدیل می شود، یک خانواده محصول در نوع خود.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI – 2020

سال لومینور و سی و ششمین جام آمریکا 2020

دقیقاً 70 سال پس از ثبت اختراع بین المللی برای استفاده از نام Luminor، Panerai یک مدل درخشان و خلاقانه با درخشندگی بیشتر ایجاد کرد: Luminor Marina–44mm (PAM01117). 70 سال ضمانت دارد. در سال 2020 Panerai به سفر تکاملی خود ادامه می دهد و ابعاد بیانگر حماسه Luminor Marina را دوباره تعریف می کند.

سبک جدید لومینور مارینا ساده‌تر، کاربردی‌تر و مدرن‌تر است.

برای سی و ششمین جام آمریکا 2020، Panerai با تیم Luna Rossa Prada Pirelli همکاری می کند.

پنرای با مجموعه لونا روسا، چهار ساعت نمادین طراحی شده برای تیم، چالشگر رکورد سی و ششمین جام آمریکا 2020 را ارائه می دهد.

با افتخار است که Panerai این ساعت ها را ایجاد می کند، که نشان دهنده داستان ایتالیایی جدید مرتبط با دریا، عالی است. 

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI – 2021

تعهد پایدار PANERAI Panerai

و کمیسیون اقیانوس شناسی بین دولتی یونسکو (IOC-UNESCO) برای توسعه فعالیت های آگاهی از اقیانوس ها به عنوان بخشی از دهه علوم اقیانوسی سازمان ملل متحد برای توسعه پایدار (2021-2030) همکاری می کنند.

در سال 2021 Panerai The Submersible eLab-ID™ را راه اندازی کرد.

در مجموع 98.6 درصد وزن ساعت از موادی است که میزان بالایی از عناصر بازیافتی را در خود ادغام می کنند و بیش از 85 درصد از وزن کل ساعت نیازی به استخراج مواد اولیه اولیه ندارد.

این ساعت بیانیه ای برای ترویج بیشتر و بیشتر استفاده از مواد بازیافتی و توسعه اقتصاد دایره ای برای کاهش اثرات زیست محیطی صنعت ساعت سازی است.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI – 2022

QUARANTAQUATTRO SUBMERSIBLE

در سال 2022، پانرای QuarantaQuattro جدید Submersible را ارائه کرد، سنگ بنای مجموعه ای از ساعت های غواصی Submersible که اندازه 44 میلی متری را مجدداً معرفی می کند تا در 47 میلی متر و 42 میلی متر موجود اضافه شود. تمام ویژگی های اساسی که مشخصه های خانواده Submersible هستند در QuarantaQuattro وجود دارند.

این دستگاه تا عمق 300 متری در برابر آب مقاوم است و دارای دستگاه محافظ تاج و قاب چرخشی یک طرفه است که همگی از لحاظ تاریخی با دنیای دریا و زمین بازی طبیعی با نام تجاری اقیانوس مرتبط هستند.

تاریخچه پنرای لومینور 0363

PANERAI – 2023

از سال 1860، UNA STORIA LEGGENDARIA

بازگشت به ریشه‌ها برای سالی که ادای احترامی است به تاریخ معتبر برند و ساعت‌های Radiomir، خطی با تاریخی‌ترین تداعی، زیبایی‌شناسی قوی وینتیج با تفسیر مجدد معاصر. سال 2023 سالی برای بازسازی تاریخی ترین خط به عنوان ستون اصلی برند بود: Radiomir Otto Giorni، به عنوان ادای احترام به میراث و تاریخ Panerai، Radiomir Quaranta، ترکیبی از ذوق و ظرافت ایتالیایی و Radiomir Complicazioni، ترکیبی از خلاقیت ایتالیایی و ساعت سازی سوئیس.

خلاصه‌ی پایانی

با توجه به مطالب مطرح شده در این مقاله، مدل‌های معروف ساعت‌های پنرای از زیبایی، کیفیت و ارزش بالایی برخوردار هستند .

هر یک از مدل‌های مذکور، با ویژگی‌ها و خصوصیات خاص خود، جایگاه ویژه‌ای در دل علاقه‌مندان به ساعت‌های لوکس دارند .

دوستان عزیزی که قصد خرید یا مشاوره درباره ی ساعتهای پنرای رو دارند یا علاقه مند به دیدن مدل های بیشتر ساعت های پنرای لومینور هستند

میتوانند از طریق سایت مستر اسپشیال با ما در ارتباط باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فروشگاه آقای خاص می باشد.