تاریخچه شرکت امگا 0305 OMEGA

تاریخچه شرکت امگا 0305 OMEGA
81 / 100

تاریخچه شرکت امگا 0305 OMEGA

تاریخچه شرکت امگا 0305 OMEGA

تاریخ اولیه امگا :

امگا »میز کار لوئیس برانت با عکسی از بنیانگذار پیشرو Omega، La Generale Watch Co.، در La Chaux-de-Fonds، سوئیس، در سال 1848 توسط لوئیس برانت، که ساعت های جیبی دقیق با کلید کلید را از قطعات عرضه شده توسط صنعتگران محلی مونتاژ کرد، تاسیس شد .

او ساعت های خود را از ایتالیا به اسکاندیناوی از طریق انگلستان، بازار اصلی خود، فروخت. در سال 1894، دو پسر او، لوئیس پل و سزار، سیستم تولید داخلی و کنترل کل تولید خود را توسعه دادند که امکان تعویض قطعات را فراهم می کرد. ساعت‌های توسعه‌یافته با این تکنیک‌ها با نام تجاری امگا La Generale Watch به بازار عرضه شدند .

در سال 1903، موفقیت برند Omega باعث شد شرکت La Generale Watch از امگا به عنوان شرکت خود خارج شود

و شرکت Omega Watch به طور رسمی در سال 1903 تأسیس شد . 

سازماندهی مجدد ساعت جیبی، ساخته شده در دهه 1970 لویی پل و سزار برانت هر دو در سال 1903 درگذشتند و یکی از بزرگترین شرکت‌های ساعت سوئیس –

با تولید سالانه 240000 ساعت و با استخدام 800 نفر – در دستان چهار جوان باقی ماندند که مسن‌ترین آنها،

پل-امیل برانت، هنوز نرسیده بود. 24. [13] مشکلات اقتصادی ناشی از جنگ جهانی اول باعث شد که پل-امیل برانت در سال 1925 برای اتحاد امگا و تیسوت تلاش کند

و سپس در سال 1930 آنها را در گروه SSIH ژنو ادغام کرد. تحت رهبری برانت و جوزف ریزر از سال 1955، گروه SSIH به رشد و تکثیر ادامه داد

و حدود 50 شرکت از جمله Lanco و Lemania، تولید کننده معروف ترین حرکات کرنوگراف امگا را جذب یا ایجاد کرد .

در دهه 1970، SSIH به برترین تولید کننده ساعت های نهایی سوئیس و سومین در جهان تبدیل شد. تا این زمان، امگا از رولکس،

رقیب سوئیسی اصلی خود در بخش ساعت های لوکس، در رقابت برای “برندهای پادشاه سوئیس ساعت” پیشی گرفت، اگرچه رولکس با قیمت بالاتری فروخت .

امگا متمایل به انقلابی‌تر و تمرکز حرفه‌ای‌تر بود، در حالی که ساعت‌های رولکس بیشتر «تکاملی» بودند و به دلیل قطعات مکانیکی و برندشان مشهور بودند .

در حالی که امگا و رولکس در دوران پیش از کوارتز تسلط داشتند، این در دهه 1970 در طول بحران کوارتز تغییر کرد، زمانی که تولیدکنندگان ساعت ژاپنی مانند سیکو و سیتیزن به دلیل استفاده از حرکات کوارتز به برتری رسیدند .

در پاسخ، رولکس به تمرکز بر زمان‌سنج‌های مکانیکی گران‌قیمت خود ادامه داد (اگرچه در کوارتز آزمایش‌هایی انجام داد)، در حالی که امگا سعی کرد با حرکات کوارتز خود در بازار ساعت‌های کوارتز رقابت کند .

امگا Omega SA یک از لوکس ترین برندهای جهان است ک این شرکت مستقر در بیل/بین(biel/bienne) سوئیس است .
این کمپانی توسط لوئیس براندت در شهر لشو دو فوند سوئیس سال ۱۸۴۸ تاسیس شد وی ابتدای کار با نام لا ژنرال( LA General Watch Co ) فعالیت میکرد .
او ساعت های خود را از ایتالیا به اسکاندیناوی از طریق انگلستان ، بازار اصلی خود ، فروخت .

در سال ۱۸۹۴ ،دو پسر او ، سزار و لوئیس پل یک سیستم انقلابی تولید داخلی و کنترل کل تولید را توسعه دادند که به اجزای سازنده اجازه میداد قابل تعویض باشند .
بعد ها در سال ۱۹۰۳ با نام omega ادغام شد و نام شرکت به
Louis Brandt et Frَere_omega watchs & Co
تغییر کرد و اما در سال ۱۹۸۴ به طور رسمی نام شرکت را ( OMEGA SA ) ثبت کرده و زیر مجموعه ی گروه سواچ سوئیس می باشد .
این کمپانی در سال ۱۹۸۴ موزه ی خود را به روی عموم باز کرد .

نیروی پروزا سلطنتی بریتانیا در سال ۱۹۱۷ از ساعت های امگا برای واحد های رزمی خود استفاده کرد ، همانطور که ارتش ایالات متحده در سال ۱۹۱۸ از ساعت های امگا استفاده کرد .

ساعت های امگا انتخاب ناسا در سال ۱۹۶۹ برای ماموریت آپولو ۱۱ بودند .
علاوه بر این امگا از سال ۱۹۳۲ زمان دار رسمی بازی های المپیک بوده است . امگا در حال حاضر زمان دار مسابقه قایق رانی جام آمریکا و شریک اصلی بازی های المپیک زمستانی ۲۰۲۲ است .

لویی پل و سزار در سال ۱۹۰۳ در گذشتند و یکی از بزرگترین شرکت های ساعت سوئیس با تولید سالانه ۲۴۰هزار ساعت و ۸۰۰ نفر کارمند در دست چهار جوان باقی ماند ک باتجربه ترین آنها (پل امیل معمار )هنوز سنش به ۲۴ نرسیده بود .

مشکلات اقتصادی ناشی از جنگ جهانی اول باعث شد که او از سال ۱۹۲۵ فعالانه به سمت اتحاد امگا و تیسوت و سپس ادغام در سال ۱۹۳۰ در گروه SSIH در ژنو فعالیت کرد .
تحت رهبری برانت و جوزف ریزر از سال ۱۹۵۵ گروه SSIH به رشد و تکثیر ادامه داد و حدود ۵۰ شرکت از جمله LANCO و LEMANIA را که تولید کننده معروف ترین حرکات کرنوگراف امگا بودند ، جذب کرد .

تاریخچه شرکت امگا 0305 OMEGA

در دهه ۱۹۷۰ ،SSIH به تولید کننده شماره یک ساعت های تمام شده سوئیس و رتبه سوم در جهان تبدیل شد ، تا این زمان ، برند امگا از رولکس ، رقیب سوئیسی اصلی خود در بخش ساعت های لوکس پیشی گرفت ، اگرچه ساعت های رولکس با قیمت بالاتری به فروش میرسید .

تقریبا در این زمان رولکس در مقابل امگا در رقابت برای (شاه برند های ساعت سوئیسی) دیده میشد .
ساعت های امگا انقلابی تر و تمرکز حرفه ای تر بودند ، در حالی که ساعت های رولکس بیشتر (تکاملی) بودند و به دلیل قطعات مکانیکی و برندشان معروف بودند .

در حالی ک رولکس و امگا در زمان پیش از کوارتز تسلط داشتند ، این قضیه در دهه ۱۹۷۰ در طول بحران کوارتز تغییر کرد .
این زمانی بود تولیدکنندگان ساعت ژاپنی مانند سیکو و سیتیزن به دلیل استفاده پیشگامانه از حرکات کوارتز به برتری رسیده و پیشی گرفتند .

در پاسخ رولکس بهتر و بیشتر بر روی زمان سنج های مکانیکی گران قیمت خود تمرکز کرده و ادامه داد ،این در حالی بود ک امگا سعی کرد با حرکات کوارتز ساخت سوئیس با ژاپنی ها در بازار ساعت های کوارتز رقابت کند .

SSIH که به دلیل رکود اقتصادی و بحران شدید پولی ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۰ تضعیف شده بود ، در سال ۱۹۸۱ توسط بانک ها نجات پیدا کرد .
در این مدت سیکو برای خرید امگا ابراز علاقه کرد اما از مذاکرات نتیجه ای حاصل نشد .
یکی از شعارهای شرکت امگا ( زمان دقیق برای زندگی است).

این شعار در سال ۱۹۳۱ براساس عملکرد تاریخی شرکت در آزمایشات رصدخانه توسعه یافت .
در سال ۱۸۹۲ لوئیس برانت ، اولین ساعت مچی تکرار شونده در جهان را با همکاری Audemars Piguet ساخت که حرکت دقیقه تکراری را ارائه کرد .

ساعت طلای ۱۸ عیار هم اکنون در موزه امگا در بیل/بین ، سوئیس نگهداری میشود .

در سال ۱۹۹۹ امگا با ترکیب فرار کواکسیال _ که توسط ساعت ساز انگلیسی جورج دنیلز اختراع شد ، تاریخ ساز شد .

بسیاری از افراد آن را یکی از مهم ترین پیشرفت های ساعت شناسی از زمان اختراع اهرم فراری می دانند ، فرار کواکسیال عملا بدون روغن کاری عمل میکند و در نتیجه یکی از کاستی های فرار اهرمی سنتی را از بین میبرد .

آزمایش های رصدخانه ای بر علم کرنومتری و توانایی ساخت زمان سنج ها برای اندازه گیری دقیق زمان متمرکز بودند ، فقط پتک فیلیپ و امگا هر سال در این آزمایش شرکت میکردند .

اجراهای امگا در این مسابقات شهرت دقیق و نوآوری را برای این شرکت به ارمغان آورد .

برخلاف سایرین ، امگا رویه های سختگیرانه ای در انتخاب سفیر برند خود دارد و تنها تعداد کمی از افراد مشهور موفق یا افراد متناسب را برای این عنوان انتخاب میکند.

تاریخچه شرکت امگا 0305 OMEGA

برای مشاهده و خرید محصولات برند امگا omega اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به فروشگاه آقای خاص می باشد.